+ (371) 26199362 info@kristapatelsunoma.lv

Mums uzsvars ir uz kvalitāti, tādēļ esam izvēlējušies koncerta kvalitātes skandas un pulti no Yamaha un gaismošanas tehniku no ASV uzņēmuma ADJ. Ekrāni iegādāti no Sony, kas sniedz 4K attēla kvalitāti, ātru procesoru un iespēju tos pieslēgt pie apskaņošanas sistēmas.

Ar mūsu pamatkomplektu spējam nodrošināt pasākumus līdz 300 viesiem. Šo varam palielināt līdz pat 600 viesiem, pievienojot papildus skandas.

Nodrošinām nomu, uzstādīšanu un apkalpošanu.

yamaha-dxr

Yamaha DXR12 skandas izceļas ar īpaši skaidru skanējumu un augstu veiktspēju. Ar komplektu iespējams apskaņot līdz 300 viesu pasākumu.

yamaha mg10

Yamaha 10 kanālu pults ir populārākā izvēle starp pultīm. Tai ir pietiekams funkciju, ieeju un izeju klāsts, kā arī tā ir nozarē pazīstama ar savu izturību.

gaismas

ADJ TriPar LED prožektori ir lieliska izvēle telpas noskaņas radīšanai vai perimetra izgaismošanai kā telpās tā ārā. Prožektoriem iespējams iestatīt vairākas statiskas gaismas, gaismmaiņu vai arī jutību uz skaņu.

Tos iespējams novietot uz seguma vai pie konstrukcijas.

ekranu-noma

Sony 4K 55 collu TV ar augstāko izšķirtspēju un vairākam funkcijām, ieskaitot interneta pieslēgumu, straumēšanu u.c. Attēls saglabā izcilu kvalitāti arī skatoties no tuvas distances. Ekrāns tiek montēts uz statīva un tam nodrošinām visus nepieciešamos kabeļus.

akg mic set

AKG bezvadu mikrofonu sistēma nodrošina runātājam iespēju brīvi pārvietoties 30 m radiusā ap uztvērēju. Uztvērējs tiek pieslēgts pultij vai arī tieši skandai.

dumu masina

Dūmu mašīna nodrošinās gaumīgus dūmu efektus iekštelpās vai uz skatuves. Vislabāk to kombinēt ar prožektoriem.